Zawiadomienie o posiedzeniu Komisji Skarg, Wniosków i Petycji
ZAWIADOMIENIE
Na podstawie art. 22 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (t. j. Dz. U. z 2025 r., poz. 1153) oraz §80 i §85 Statutu Gminy Wyśmierzyce (Dz. Urz. z 2022 r., poz. 3370) zwołuję posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji w dniu 1 czerwca 2026 r. o godz. 14:30 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Wyśmierzycach, ul. Adama Mickiewicza 75, sala konferencyjna.
Przedmiotem posiedzenia będzie:
1. Otwarcie posiedzenia i stwierdzenie quorum.
2. Przyjęcie porządku posiedzenia Komisji Skarg, Wniosków i Petycji.
3. Przyjęcie protokołu z poprzedniego posiedzenia z dnia 6 listopada 2024 r.
4. Zajęcie stanowiska w sprawie pisma, które wpłynęło do tut. Urzędu w dniu 30 kwietnia 2026 r. drogą elektroniczną.
5. Wolne wnioski.
6. Zamknięcie posiedzenia Komisji Skarg, Wniosków i Petycji.
Przewodniczący Komisji Skarg, Wniosków i Petycji
Grzegorz Dąbrowski


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!