Logo Urzędu Miejskiego w Wyśmierzycach

Zawiadomienie o posiedzeniu Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

Ocena 0/5

ZAWIADOMIENIE

Na podstawie art. 22 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (t. j. Dz. U. z 2025 r., poz. 1153) oraz §80 i §85 Statutu Gminy Wyśmierzyce (Dz. Urz. z 2022 r., poz. 3370) zwołuję posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji w dniu 22 maja 2026 r. o godz. 14:30 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Wyśmierzycach, ul. Adama Mickiewicza 75, sala konferencyjna.

Przedmiotem posiedzenia będzie:

1.      Otwarcie posiedzenia i stwierdzenie quorum.

2.      Przyjęcie porządku posiedzenia Komisji Skarg, Wniosków i Petycji.

3.      Przyjęcie protokołu z poprzedniego posiedzenia z dnia 6 listopada 2024 r.

4.      Analiza i rozpatrzenie pisma od Wojewody Mazowieckiego o sygnaturze WP-R.40.25.2026r. 

5.      Przygotowanie projektu uchwały.

6.      Wolne wnioski.

7.      Zamknięcie posiedzenia Komisji Skarg, Wniosków i Petycji.

Przewodniczący Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

Grzegorz Dąbrowski

Pliki do pobrania:

Zawiadomienie KSWiP.pdf
Format: pdf, 47.4 kB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności